HUKUKİ KONULARDA MAKALE YAZMA

HUKUKİ KONULARDA MAKALE YAZMA

HUKUK HAYATIN HER ALANINDA , İNSANIN DOĞUMDAN ÖLÜMÜNE KADAR ETKİDE BULUNDUĞUNDAN DOLAYI VE KONULARIN SINIRSIZ OLMASINDAN DOLAYI YAZILACAK OLAN MAKALELERDE KONUSINIRLAMASI OLMADAN YAZILABİLİR . 

Hukuk alanında makale yazmak isteyen hukukçu ve hukukçu adayları yazdıkları makalelerin geniş kitleler tarafından okunmasını istemektedirler. Bundan dolayı yazılan makaleleri yayınlayacak haber siteleri, hukuki içerikli siteler ve bloglar gerekmektedir. Bu ihtiyaçlarını karşılamada zorluk yaşayan tüm hukukçu veya hukukçu adaylarına makalelerini sayfamızda paylaşma olanağı tanıyoruz. Ancak yazılan makalelerde intihal bulunmaması , yazım kurllarına uygun olması ,yoğun bir şekilde  Arapça ve diğer dillere ait kelimelerin bulunmaması gerekmektedir.

Yazılan makaleler e-mail adresimize ad-soyad ,öğrenci iseniz okul,değilseniz hukukçu kimliğiniz ile ilgili kısa bir açıklama yapmanızı talep etmekteyiz. Örneğin avukat ,hakim,öğretim görevlisi şeklinde belirtmeniz gerekmektedir. Ayrıca bu durumun doğruluğu kontrol edilecektir. Hukuk fakültesinde okuyan hukukçu adayları hangi bölümde okuduklarına ve kendileri hakkında kısaca bilgilendirmede bulunabilirler .

Sayfamız tüm Türkiye’de okunan bir hukuk sayfası olduğundan dolayı makaleleriniz geniş kesimlerce okunacaktır. 

E-MAİL ADRESİ : av.ibrahimhalilaydin@gmail.com

HUKUKİ KONULARDA MAKALE YAZMA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön